Euromarka - Strona Główna
strona główna | szukaj: Szukaj   |  mapa strony
Klub marki światowej
O konkursie
Euromarka-dobra marka
Laureaci
Fotogaleria
Relacje TV
Opinie i Gratulacje
Katalog Eurobrand
Warunki uczestnictwa
Kontakt
Patroni merytoryczni
Program Certyfikujący Marka PL

.

Klub marki światowej » ALL TERRAIN

Śnieżne safari – wyprawy w nie odkryte tereny górskie, przejazdy przygodowe, rajdy, zawody z użyciem najnowszych modeli skuterów śnieżnych marki YAMAHA i samochodów terenowych NISSAN PATROL to wspaniały sposób nie tylko na ciekawe spędzenie czasu i zabawę ale również przerwę w konferencji czy szkoleniu. W sezonie zimowym przejazd skuterami śnieżnymi to najlepszy sposób na aktywne i przyjemne spędzenie czasu dla osób nie jeżdżących na nartach. Dla narciarzy zaś jest to ciekawa odmiana i nietuzinkowy pomysł na przerwę w szusowaniu po stokach.

Wyprawa skuterami śnieżnymi w dzikie tereny Polski to niezapomniane przeżycie. To odkrywanie nieznanych zakątków kraju. Przygotowane trasy przejazdu prowadzą po najbardziej urozmaiconych terenach i szlakach. Skutery w trudnych zimowych warunkach pokonują strome podjazdy i przedzierają się przez trudno dostępne wąwozy. Przeprawa po odległych bezdrożach to prawdziwe wyzwanie i niezapomniana, pełna emocji przygoda, która zapewni wysoki poziom adrenaliny i dobrą zabawę. W trakcie wyprawy zawsze jest czas na chwilę relaksu – w schronisku, górskim pensjonacie lub hotelu gdzie czeka ciepły posiłek i grzane wino.

Niezapomniane przejazdy skuterami śnieżnymi i samochodami terenowymi oferuje i organizuje Firma All Terrain posiadająca swoją bazę na przepięknym terenie Beskidu Śląskiego w okolicach Skrzycznego. Team All Terrain to wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy, animatorzy team buildingowi potrafiący opanować każdą maszynę terenową nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. All Terrain to firma oferująca kompleksową organizację i obsługę imprez integracyjnych, motywacyjnych i lojalnościowych, szkoleń outdoorowych z wykorzystaniem skuterów śnieżnych oraz innych sprzętów terenowych dla dużych i mniejszych grup. Wynajmuje skutery śnieżne i samochody terenowe na wszelkiego rodzaju spotkania, konferencje, szkolenia.

Proponowane prze firmę All Terrain przejazdy i stopnie ich trudności dostosowane są do każdego, od profesjonalistów znających techniki jazdy, po amatorów, którzy nie mieli wcześniej okazji skorzystać z fascynujących przejazdów skuterem śnieżnym. Miejscem przejazdu i spotkania mogą być zarówno góry jak i niziny. Spotkanie może być zorganizowane na terenie całego kraju.
All Terrain to pierwsze i jedyne w Polsce centrum testowe skuterów śnieżnych marki Yamaha!

W ofercie All Terrain znajdują się najbardziej zaawansowane technologicznie modele skuterów śnieżnych YAMAHA 2007. Są to super lekkie i wytrzymałe konstrukcje napędzane czterosuwowym silnikiem. Jest to najbardziej cichy i ekologiczny skuter, zapewnia optymalną gamę doznań – połączenie mocy z bezpieczeństwem.

Każda wyprawa poprzedzona jest szkoleniem teoretycznym i praktycznym. Wykwalifikowani instruktorzy zapoznają wszystkich uczestników z zasadami bezpiecznego poruszania się na skuterach oraz pomagają dopasować odzież ochronną. Wszyscy uczestnicy mają zapewnione ochronne kaski, okulary, ochraniacze na buty, a także kurtki, w razie potrzeby również spodnie ochronne.

Następnym etapem jest już sam przejazd, który pozostaje w pamięci na zawsze.

www.allterrain.pl / Kontakt: info@allterrain.pl / tel. 0 601 877 877.


Istota marki

Dr Jacek KALL
Katedra Marketingu Produktu
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu

...»Wspólnotowe znaki towarowe łatwiej,

ale nie taniej
»


W obronie marki
Andrzej Malinowski
Prezydent Konfederacji Pracodawców Polskich


Marka to nie tylko znak towarowy, ale przede wszystkim - jeden z głównyc...»Transgraniczna ochrona znaków towarowych

Ewa Kacperek - radca prawny
Kancelaria SALANS


 
   
 
   
 
   
     
 EUROMARKA© Wszelkie prawa zastrzeżone. Warszawa 2004
EUROMARKA i wszystkie związane tytuły, logo i oznaczenia są znakami towarowymi - ZASTRZEŻONE - Warszawa 2004
Strona główna | Mapa strony

designed by VENTI

O konkursie | Laureaci | Laureaci | Fotogaleria | Fotogaleria | Relacje TV | Opinie i Gratulacje | Katalog Eurobrand | Warunki uczestnictwa | Kontakt | Patroni merytoryczni | Najwyższa Jakość
statystyka